Sadamarket

Kaubanduskeskus Sadamarket asub Tallinna Reisisadama A, B ja D terminalide vahetus läheduses. Kaubanduskeskuse A korpus avati 2001.a. juunis, 6 kuud hiljem valmis B korpus ning C korpus avati 2005.a. detsembris. Sadamarket on avatud iga päev 8.00-19.00.

Sadamarketit tunnevad väga hästi miljonid turistid, kes külastavad Eestit igal aastal. Kaubanduskeskus on väga populaarne soome külaliste seas, kes armastavad šopata ja veeta siin oma aega.

Kuid te arvate ekslikult, et Sadamarket on eranditult orienteeritud turistidele – mugav asukoht kesklinnas, orgaaniline planeering ning märkimisväärne kaupluste arv tõmbab samuti ligi kohalikke ostjaid.

Meie kaubanduskeskuses on tarbekaupade laia valikut, toiduained, kondiitritooted, ravimed, käsitööd, riided ja jalatsid, kalastustarbed, muud harrastustarbeid, alkoholi- ja tubakatooted ja suveniirid.

Esimesel korrusel asuv alkoholikauplus Alkopörssi avaldab asjatundjatele muljet suure valikuga ning mõõdukate hindadega. Te võite eelnevalt tellida kauba ka veebipoest ning saada selle kätte siinsamast aega kulutamata.

Hea uudis nendele, kes hoolivad oma välimusest: kaubanduskeskuses on mitmeid ilusalonge. Veetke mõned tunnid vaikses ja lõõgastavas keskkonnas kvalifitseeritude ja kogenude spetsialistide käe all. Kui te soovite dekoreerida oma keha kunstilise või moodsa tattoo’ga külastage tattoo salongi.

Meie külalised võivad lõunastada ning veeta hästi aega mugavas restoranis või juua klaas head saksa õlut pubis, kus suvehooajal on avatud väliterrass hea vaatega Vanalinnale. Võtke tass kohvi ja vestelge mõnusalt oma sõpradega kohvikus. Lihatoitude armastajatele soovitame külastada grillrestorani sõbralikude teenindajaga.

Meelelahutust otsivatele külalistele avab striptiisiklubi uksed 3 korrusel. 3 ja 4 korrusel paiknev ööklubi aga kutsub peoloomi pidutsema varaste hommikutundideni.

Hoone 3 korrusel üüritakse bürooruume.

Kaubanduskeskuse soklikorrusel asub videovalve all 24h avatud autoparkla. Esimesed 30 minutit on tasuta, iga järgnev tund maksab 1 euro.

Kui te saabute pagasiga ega taha olla sellega koormatud kaubanduskeskuses viibides, siis kasutage pagasihoidu 1 korrusel infoletis. Sealsamas asub SEB pangaautomaat.

Olete teretulnud Sadamarketisse, kus igaüks leiab endale midagi huvitavat!Kai 5 / Sadama 6, Tallinn, Eesti
Tel. +372 6614550 , Fax +372 6614501
e-mail: info@sadamarket.ee
Copyright 2011 © SadaMarket
Kogu pere ostukeskus.